Sprawdź listę najlepszych szkół językowych za granicą

język angielski

język hiszpański

język niemiecki

język włoski

Dodatkowe informacje
Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat szkół językowych prezentowa-nych w rankingu szkół 
napisz do nas

  

Oceń szkołę
Jeśli chcesz ocenić jedną z prezentowanych w rankingu szkół językowych 
wypełnij krótką ankietę.

Ranking szkół językowych w Kanadzie

Language Studies International, Toronto
Toronto jest największym miastem Kanady i jednocześnie - jednym z najpiękniejszych. Znajdziesz tu liczne festiwale muzyczne i filmowe, jak również wydarzenia sportowe. Dla spragnionych kultury, Toronto proponuje mnogość muzeów i galerii. Miasto jest też głównym centrum biznesowym i kulturowym kraju. Od szczytu CN Tower po wybrzeże jeziora Ontario, to pełne różnorodności i kosmopolityczne miasto oferuje nieskończone możliwości dla studentów pragnących uczyć się angielskiego w Kanadzie.

Sama szkoła zlokalizowana…
ILAC, Toronto
Jesteśmy jedną z największych szkół językowych w Toronto, która cieszy się dużą popularnością wśród studentów z całego świata. Szkoła położona jest w centrum handlowej dzielnicy Yorkville, słynącej z najlepszych sklepów w mieście. W bezpośredniej okolicy studenci znajdą także liczne kina, teatry, kawiarnie i muzea. Niedaleko zaś zlokalizowana jest stacja metra, umożliwiająca szybkie dotarcie do wszystkich części Toronto.
Zajęcia odbywają się w nowoczesnym budynku zapewniającym komfortowe warunki do nauki.…
Language Studies International, Vancouver
Vancouver to olśniewające, nowoczesne miasto, położone pomiędzy bujnymi w zielone lasy górami, a Pacyfikiem - prawdziwie atrakcyjny cel dla każdego, kto chce się uczyć angielskiego w Kanadzie.

Nasza szkoła zlokalizowana jest w sercu śródmieścia Vancouver, w spacerowej odległości od wszystkich większych atrakcji i linii komunikacji miejskiej. Szkoła zlokalizowana jest w dzielnicy drapaczy chmur, oferującej studentom liczne restauracje, sklepy, kawiarnie i puby, w których można przyjemnie spędzić czas po zajęciach.…