Sprawdź listę najlepszych szkół językowych za granicą

język angielski

język hiszpański

język niemiecki

język włoski

Dodatkowe informacje
Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat szkół językowych prezentowa-nych w rankingu szkół 
napisz do nas

  

Oceń szkołę
Jeśli chcesz ocenić jedną z prezentowanych w rankingu szkół językowych 
wypełnij krótką ankietę.

Najlepsze szkoły językowe za granicą

Witamy na stronie rankingu szkół językowych za granicą, który ma na celu gromadzenie opinii uczestników kursów na temat poszczególnych szkół. Szkoły, które tutaj prezentujemy zostały wyłonione na podstawie wstępnej selekcji przeprowadzonej we współpracy z wiodącymi agentami w Polsce. Zapraszamy wszystkich, którzy uczyli się w jednej z tych szkół o podzielenie się swoimi opiniami. Dzięki temu, każdy zainteresowany nauką języka za granicą będzie mógł łatwiej wybrać odpowiedni kurs językowy dla siebie. 

Poniżej prezentowane są są szkoły z każdego języka, który otrzymały najwięcej Waszych głosów. Aby poznać pełną listę szkół językowych w danym kraju proszę wybrać kraj z menu.

Szkoła języka angielskiego Language Studies International, Kanada
Toronto jest największym miastem Kanady i jednocześnie - jednym z najpiękniejszych. Znajdziesz tu liczne festiwale muzyczne i filmowe, jak również wydarzenia sportowe. Dla spragnionych kultury, Toronto proponuje mnogość muzeów i galerii. Miasto jest też głównym centrum biznesowym i kulturowym kraju. Od szczytu CN Tower po wybrzeże jeziora Ontario, to pełne różnorodności i kosmopolityczne miasto, oferuje nieskończone możliwości dla studentów pragnących uczyć się angielskiego w Kanadzie.

Sama szkoła zlokalizowana…
Szkoła języka chińskiego Sprachcaffe, Chiny
Sprachcaffe Beijing zlokalizowana jest w samym centrum Pekinu w cichej okolicy Zakazanego Miasta. W odległości krótkiego spaceru znajduje się plac Tiananmen oraz najsławniejsza ulica handlowa Pekinu - Wangfujing.
Szkoła mieści się w niewielkim, przyjemnym budynku z czerwonej cegły. Studenci mają do dyspozycji po zajęciach mini pracownię komputerową, bibliotekę oraz salon studencki będący ulubionym miejscem spotkań.
Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów, których ojczystym językiem jest język chiński.…
Szkoła języka francuskiego French in Normandy, Francja
French in Normandy to niewielka, prowadzona przez rodzinę szkoła, oferująca wysokiej jakości kursy francuskiego i zarazem bardzo przyjazną atmosferę, a także indywidualne podejście do potrzeb każdego studenta. Mieści się ona w spokojnej willowej dzielnicy Petit Quevilly posiadającej wygodne i
szybkie połączenie z centrum Rouen. Ośrodek zajmuje nowoczesny budynek biurowy z jasnymi, przestronnymi wnętrzami. Studenci mają do
dyspozycji pracownię komputerową z dostępem do Internetu oraz możliwość indywidualnej nauki przy…
Szkoła języka hiszpańskiego CLIC Centro de Lenguas e Intercambio Cultural, Hiszpania
Szkoła zlokalizowana jest w centrum historycznej części miasta, niedaleko od słynnej katedry oraz pałaców królewskich - Alcazares Reales. Siedziba szkoły to typowa dla Sewilli kamienica, z pełnym światła i roślinności wewnętrznym patio. Klimatyzowane sale są komfortowo urządzone i wyposażone w nowoczesne pomoce naukowe. Studenci mają do dyspozycji pokój do nauki indywidualnej, pracownię komputerową z dostępem do Internetu oraz salę konferencyjną. Obszerna biblioteka szkolna, poza słownikami, podręcznikami, zbiorami…
Szkoła języka japońskiego Genki, Japonia
Szkoła języka niemieckiego International House Freiburg - Sprachschule zum Ehrstein, Niemcy
Szkoła zlokalizowana jest w historycznym centrum Freiburga – kilka minut spacerem od miejscowego uniwersytetu i słynnej gotyckiej katedry. W jej bezpośrednim otoczeniu studenci znajdą także wiele miejsc, w których spędzić można wieczór z nowymi znajomymi lub poznać studiujących tu niemieckich studentów. Szczególną popularnością cieszą się irlandzki O’Kellys Pub czy Jazzhouse Freiburg z nastrojową muzyką.

Siedziba szkoły – pięknie odrestaurowany neoklasyczny budynek – oferuje studentom nowocześnie…
Szkoła języka polskiego POLISHinPOLAND.com, Polska
Szkoła języka portugalskiego CIAL Centro de Linguas, Portugalia
Lizbona to druga najstarsza stolica europejska (po Atenach) i jedno z najbardziej historycznych miast na świecie. To przyjazne miejsce, z kosmopolitycznymi i gościnnymi mieszkańcami. Oficjalnie jest też uznawane za najtańszą, pod względem życia stolicę Europy Zachodniej. Cieszy się popularnością również przez ofertę bogatego życia nocnego, kulturalnego i przez wspaniałą kuchnię, której można kosztować w licznych lokalach gastronomicznych.

Szkoła położona jest w centrum miasta, w pobliżu licznych liniii…
Szkoła języka rosyjskiego Liden & Denz, Rosja
Szkoła usytuowana jest w historycznym centrum miasta, blisko słynnego Newskiego Prospektu. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji turystycznych miasta,
a uroku okolicy dodaje bliskość rzek: Fontanki i Newy. Studenci szczególnie chwalą sobie naszą lokalizację ze względu na bliskość kawiarni, restauracji oraz pubów – miejsc gdzie najlepiej można się integrować z Rosjanami i doskonalić w ten sposób umiejętności językowe.
Wnętrze XIX-wiecznej kamienicy zostało zmodernizowane i dostosowane do
potrzeb nowoczesnej…
Szkoła języka włoskiego Babilonia, Włochy
Szkoła zlokalizowana jest w uroczej scenerii wąskich, zielonych uliczek Taorminy, w pobliżu doskonale zachowanych pozostałości greckiego amfiteatru. W okolicy studenci znajdą wiele kawiarni, barów i restauracji – doskonałych do spędzenia wieczoru z przyjaciółmi z całego świata i mieszkańcami Taorminy.
Naszą siedzibą jest tradycyjna XIX-wieczna willa – „Casa Silva” otoczona rozległym parkiem. Studenci mogą więc wypoczywać i uczyć się wśród drzew cytrusowych, bujnej, śródziemnomorskiej roślinności i…

Polecamy także zapoznanie się z innymi rankingami: kursów językowych za granicą oraz obozów językowych dla dzieci i młodzieży. Dla osób zainteresowanych nauką języków w Polsce proponujemy zestawienie szkół językowych expolingua.pl.