Sprawdź listę najlepszych szkół językowych za granicą

język angielski

język hiszpański

język niemiecki

język włoski

Dodatkowe informacje
Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat szkół językowych prezentowa-nych w rankingu szkół 
napisz do nas

  

Oceń szkołę
Jeśli chcesz ocenić jedną z prezentowanych w rankingu szkół językowych 
wypełnij krótką ankietę.

Najlepsze szkoły językowe za granicą

Witamy na stronie rankingu szkół językowych za granicą, który ma na celu gromadzenie opinii uczestników kursów na temat poszczególnych szkół. Szkoły, które tutaj prezentujemy zostały wyłonione na podstawie wstępnej selekcji przeprowadzonej we współpracy z wiodącymi agentami w Polsce. Zapraszamy wszystkich, którzy uczyli się w jednej z tych szkół o podzielenie się swoimi opiniami. Dzięki temu, każdy zainteresowany nauką języka za granicą będzie mógł łatwiej wybrać odpowiedni kurs językowy dla siebie. 

Poniżej prezentowane są są szkoły z każdego języka, który otrzymały najwięcej Waszych głosów. Aby poznać pełną listę szkół językowych w danym kraju proszę wybrać kraj z menu.

Szkoła języka angielskiego EC English, Wielka Brytania
Oddział EC w Cambridge to kameralna szkoła językowa mieszcząca się w stylowym, dziewiętnastowiecznym budynku w centrum Cambridge, blisko sławnego King?s College Chapel. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom szkoła zapewnia wysokiej jakości kursy w przyjaznej, międzynarodowej atmosferze oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego kursanta.
Zajęcia odbywają się w nowocześnie urządzonych i dobrze wyposażonych salach. Studenci chcący we własnym zakresie poszerzać swoją znajomość angielskiego mogą także korzystać z…
Szkoła języka chińskiego Sprachcaffe, Chiny
Sprachcaffe Beijing zlokalizowana jest w samym centrum Pekinu w cichej okolicy Zakazanego Miasta. W odległości krótkiego spaceru znajduje się plac Tiananmen oraz najsławniejsza ulica handlowa Pekinu - Wangfujing.
Szkoła mieści się w niewielkim, przyjemnym budynku z czerwonej cegły. Studenci mają do dyspozycji po zajęciach mini pracownię komputerową, bibliotekę oraz salon studencki będący ulubionym miejscem spotkań.
Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów, których ojczystym językiem jest język chiński.…
Szkoła języka francuskiego Institut Linguistique Adenet, Francja
Siedziba Institut Linguistique Adenet mieści się w historycznym centrum Montpellier, które od piaszczystej plaży dzieli odległość niespełna dwudziestu minut jazdy komunikacją miejską.
Główny ośrodek mieści się w pięknie odrestaurowanej osiemnastowiecznej kamienicy, która zachowując cały swój urok i klimat została przekształcona w nowoczesne centrum językowe. Szkoła jest klimatyzowana, sale lekcyjne są przestronne i dobrze wyposażone. Studenci mają do dyspozycji bibliotekę, pracownię komputerową z dostępem do…
Szkoła języka hiszpańskiego IH Madrid, Hiszpania
Jesteśmy dużą, nowoczesną szkołą, która cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród studentów z całego świata, jak i Hiszpanów, którzy uczą się u nas języków obcych. Dzięki temu, każdy nasz student ma nieograniczone możliwości, aby poznać ciekawych ludzi i do woli rozmawiać po hiszpańsku.

Szkoła mieści się w eleganckim budynku blisko centrum Madrytu w pobliżu Plaza de Colón. W bezpośredniej okolicy znajduje się wiele znanych restauracji, w których można spróbować tradycyjnych madryckich potraw w…
Szkoła języka japońskiego Genki, Japonia
Szkoła języka niemieckiego International House Freiburg - Sprachschule zum Ehrstein, Niemcy
Szkoła zlokalizowana jest w historycznym centrum Freiburga – kilka minut spacerem od miejscowego uniwersytetu i słynnej gotyckiej katedry. W jej bezpośrednim otoczeniu studenci znajdą także wiele miejsc, w których spędzić można wieczór z nowymi znajomymi lub poznać studiujących tu niemieckich studentów. Szczególną popularnością cieszą się irlandzki O’Kellys Pub czy Jazzhouse Freiburg z nastrojową muzyką.

Siedziba szkoły – pięknie odrestaurowany neoklasyczny budynek – oferuje studentom nowocześnie…
Szkoła języka polskiego POLISHinPOLAND.com, Polska
Szkoła języka portugalskiego CIAL Centro de Linguas, Portugalia
Szkoła położona jest w pobliżu przepięknego parku Eduardo VII, w którym mieszczą się ogrody botaniczne z tropikalną roślinnością. Wolny czas można spędzić w rozlicznych parkach i ogrodach podziwiając widok na rzekę Tag lub uczestnicząc w różnych wydarzeniach kulturalnych, takich jak przedstawienia teatralne bądź wystawy.
Zajęcia odbywają się w jasnych i przestronnych salach lekcyjnych wyposażonych w różnorodne pomoce naukowe. Do dyspozycji studentów jest również sala komputerowa z dostępem do Internetu, a…
Szkoła języka rosyjskiego Liden & Denz, Rosja
Szkoła usytuowana jest w historycznym centrum miasta, blisko słynnego Newskiego Prospektu. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji turystycznych miasta,
a uroku okolicy dodaje bliskość rzek: Fontanki i Newy. Studenci szczególnie chwalą sobie naszą lokalizację ze względu na bliskość kawiarni, restauracji oraz pubów – miejsc gdzie najlepiej można się integrować z Rosjanami i doskonalić w ten sposób umiejętności językowe.
Wnętrze XIX-wiecznej kamienicy zostało zmodernizowane i dostosowane do
potrzeb nowoczesnej…
Szkoła języka włoskiego Babilonia, Włochy
Szkoła zlokalizowana jest w uroczej scenerii wąskich, zielonych uliczek Taorminy, w pobliżu doskonale zachowanych pozostałości greckiego amfiteatru. W okolicy studenci znajdą wiele kawiarni, barów i restauracji – doskonałych do spędzenia wieczoru z przyjaciółmi z całego świata i mieszkańcami Taorminy.
Naszą siedzibą jest tradycyjna XIX-wieczna willa – „Casa Silva” otoczona rozległym parkiem. Studenci mogą więc wypoczywać i uczyć się wśród drzew cytrusowych, bujnej, śródziemnomorskiej roślinności i…

Polecamy także zapoznanie się z innymi rankingami: kursów językowych za granicą oraz obozów językowych dla dzieci i młodzieży. Dla osób zainteresowanych nauką języków w Polsce proponujemy zestawienie szkół językowych expolingua.pl.