Sprawdź listę najlepszych szkół językowych za granicą

język angielski

język hiszpański

język niemiecki

język włoski

Dodatkowe informacje
Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat szkół językowych prezentowa-nych w rankingu szkół 
napisz do nas

  

Oceń szkołę
Jeśli chcesz ocenić jedną z prezentowanych w rankingu szkół językowych 
wypełnij krótką ankietę.

Szkoła językowa IH Dublin

Ocena szkoły językowej

kurs językowy szkoła zakwaterowanie
metoda nauczania *****Obsługa personelu szkoły *****Standard zakwaterowania ****
lektorzy prowadzący zajęcia *****Wyposażenie szkoły ****Wyżywienie ****
Dobór poziomu zaawansowania ****Zajęcia pozalekcyjne *****Dojazd do szkoły *****

Kursy jezykowe oferowane w szkole IH Dublin

Dublin to wyjątkowo przyjemne i kameralne jak na stolicę miejsce. Jego położenie nad szeroką Zatoką Dublińską, rzeka Liffey przecinająca miasto oraz charakterystyczne góry Wicklow w tle nadają mu niepowtarzalny urok.
Sutton Park School – ekskluzywna irlandzka szkoła, gdzie odbywa się obóz, mieści się na malowniczym półwyspie Howth w części północnej zatoki dublińskiej, około 12 km od centrum i bardzo blisko tradycyjnej wioski rybackiej o tej samej nazwie. Miejsce to gwarantuje młodzieży świetne warunki do nauki i wakacyjnego wypoczynku. Na terenie ośrodka znajdują się basen, boiska sportowe, korty tenisowe, sala gimnastyczna, komputerowa
i artystyczna.
Nauka odbywa się w międzynarodowych grupach, a młodzi i pełni entuzjazmu lektorzy dbają o to, aby uczniowie rozwijali wszystkie umiejętności językowe, kładąc szczególny nacisk na umiejętności swobodnego wypowiadania się i rozumienia ze słuchu. Zajęcia odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze, ich tematyka i metody pracy inspirują młodych ludzi do intensywnej nauki. Uczestnicy obozu mieszkają u starannie dobranych rodzin w pobliżu szkoły i codziennie prywatny autobus zabiera ich do szkoły i odwodzi z powrotem do domu. U danej rodziny zakwaterowane są dzieci o różnej narodowości, tak, aby rozmawiały ze sobą wyłącznie po angielsku.
Drugą opcją jest zakwaterowanie w luksusowej rezydencji. Mieści się ona na terenie Deer Park, skąd rozciągają się przepiękne widoki na Zatokę Dublińską. Na terenie rezydencji młodzież ma do dyspozycji kryty basen, korty tenisowe, salon rekreacyjny i obszerne tereny zielone. Uzupełnieniem zajęć jest program pozalekcyjny, który jest nie tylko czasem wypoczynku i zwiedzania, lecz również ma na celu ćwiczenie i poszerzanie umiejętności językowych przy okazji gier, zabaw i wycieczek. Jest to także okazja do poznania ludzi z całego świata i zawiązania przyjaźni na długie lata.


Szkoła IH Dublin proponuje kursy językowe: classic.

Oceń szkołę IH Dublin

Jeśli byłeś na kursie językowym w szkole językowej IH Dublin i chcesz podzielić się z innymi swoją opinią wypełnij krótką ankietę.

Dowiedz się więcej o kursach językowych w tej szkole

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat kursów językowych w szkole językowej IH Dublin skontaktuj się z nami.