Sprawdź listę najlepszych szkół językowych za granicą

język angielski

język hiszpański

język niemiecki

język włoski

Dodatkowe informacje
Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat szkół językowych prezentowa-nych w rankingu szkół 
napisz do nas

  

Oceń szkołę
Jeśli chcesz ocenić jedną z prezentowanych w rankingu szkół językowych 
wypełnij krótką ankietę.

Szkoła językowa IH Dublin

Ocena szkoły językowej

kurs językowy szkoła zakwaterowanie
metoda nauczania *****Obsługa personelu szkoły *****Standard zakwaterowania ****
lektorzy prowadzący zajęcia *****Wyposażenie szkoły ****Wyżywienie ****
Dobór poziomu zaawansowania ****Zajęcia pozalekcyjne *****Dojazd do szkoły *****

Kursy jezykowe oferowane w szkole IH Dublin

Cork to drugie pod względem wielkości miasto Irlandii, położone na południowym wybrzeżu kraju, w odległości 2,5 godziny jazdy od stolicy, Dublina. Cork to piękne miasto, zamieszkałe przez blisko 160 tysięcy mieszkańców, sławnych ze swojej gościnności.

Nasz obóz odbywa się w obiektach historycznego University College Cork. Kampus usytuowany jest na 44 akrach pięknych, zielonych terenów i znajduje się w odległości zaledwie 15-miinutowego spaceru od centrum Cork. Oferuje wyjątkowe udogodnienia dla przebywających tu studentów - kryty basen, ściankę wspinaczkową, korty tenisowe czy boisko do koszykówki oraz sala gimnastyczna. Oprócz tego są tu także wygodnie i nowocześnie urządzone sale lekcyjne, biblioteka z czytelnią, dostęp do Wi-Fi i własna restauracja.

W trakcie obozu uczestnicy mogą zamieszkać w rezydencji, na terenie kamousu lub u specjalnie wybranych rodzin goszczących. Program w rezydencji oferuje m.in. zamieszkanie w nowowczesnych apartamentach, z 4-5 jednoosobowymi pokojami, z wyposażoną kuchnią, salonem i łazienką; zapewniona pościel i ręczniki; różnorodność posiłków, serwowanych w restauracji na kamopusie; program dodatkowy (w każdym tygodniu) - 2 wycieczki półdniowe, wycieczka całodniowa w sobotę, codzienne zajęcia wieczorne na kampusie i poza nim; wieczorna dyskoteka raz w tygodniu; warsztaty z digital media (tworzenie e-portfolio, animacja komputerowa, blog, szkolny newsletter, kodowanie). W przypadku programu z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej masz zapewnione: pokój 2-osobowy, ze studentem innej narodowości; bilet na komunikację miejską (w przypadku, gdy dom rodziny znajduje się w odległości dalszej, niż 15 minut spacerem od szkoły); posiłki spożywane z rodziną (z wyjątkiem ciepłego lunchu, serwowanego na kampusie - od poniedziałku do piątku); program zajęć dodatkowych (na tydzień) - 1 wycieczkę półdniową, jedną wycieczkę całodniową w sobotę, dyskotekę raz w tygodniu; warsztaty z digital media.


Szkoła IH Dublin proponuje kursy językowe: classic.

Oceń szkołę IH Dublin

Jeśli byłeś na kursie językowym w szkole językowej IH Dublin i chcesz podzielić się z innymi swoją opinią wypełnij krótką ankietę.

Dowiedz się więcej o kursach językowych w tej szkole

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat kursów językowych w szkole językowej IH Dublin skontaktuj się z nami.