Sprawdź listę najlepszych szkół językowych za granicą

język angielski

język hiszpański

język niemiecki

język włoski

Dodatkowe informacje
Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat szkół językowych prezentowa-nych w rankingu szkół 
napisz do nas

  

Oceń szkołę
Jeśli chcesz ocenić jedną z prezentowanych w rankingu szkół językowych 
wypełnij krótką ankietę.

Szkoła językowa Sprachcaffe

Ocena szkoły językowej

kurs językowy szkoła zakwaterowanie
metoda nauczania *****Obsługa personelu szkoły Standard zakwaterowania ****
lektorzy prowadzący zajęcia *****Wyposażenie szkoły Wyżywienie
Dobór poziomu zaawansowania ****Zajęcia pozalekcyjne Dojazd do szkoły

Ostatnie opinie klientów o szkole językowej

Elżbieta Tankiewska
2014-06-14
Nauczyłam sie wiele, lektorzy świetnie przekazali mi podstawy chińskiego. Jedyny problem, to że 2 tygodnie na naukę chińskiego to zdecydowanie za mało...

Kursy jezykowe oferowane w szkole Sprachcaffe

Sprachcaffe Beijing zlokalizowana jest w samym centrum Pekinu w cichej okolicy Zakazanego Miasta. W odległości krótkiego spaceru znajduje się plac Tiananmen oraz najsławniejsza ulica handlowa Pekinu - Wangfujing.
Szkoła mieści się w niewielkim, przyjemnym budynku z czerwonej cegły. Studenci mają do dyspozycji po zajęciach mini pracownię komputerową, bibliotekę oraz salon studencki będący ulubionym miejscem spotkań.
Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów, których ojczystym językiem jest język chiński. Metody nauczania koncentrują się na rozwijaniu praktycznych umiejętności językowych - komunikacji, rozumienia ze słuchu i wyrażania własnych sądów i opinii. Stopniowo doskonalona jest też znajomość pisma chińskiego i umiejętność posługiwania się nim zarówno w czytaniu jak i pisaniu. Lekcje odbywają się w małych międzynarodowych grupach, dzięki czemu każdy ma wiele okazji do aktywnego brania w nich udziału. Zajęcia od samego początku prowadzone są głównie w języku chińskim. Kursy dostępne są na wszystkich poziomach zaawansowania.
Możliwości praktycznego wykorzystania zdobytej podczas kursu wiedzy i poznania okolicy, stwarza uczestnictwo w organizowanym przez szkołę bogatym programie zajęć pozalekcyjnych. Największą popularnością wśród studentów cieszą się wspólne zwiedzanie miasta, a także wycieczki do największych atrakcji Chin takich jak np. Wielki Mur Chiński.


Szkoła Sprachcaffe proponuje kursy językowe: grupowy.

Oceń szkołę Sprachcaffe

Jeśli byłeś na kursie językowym w szkole językowej Sprachcaffe i chcesz podzielić się z innymi swoją opinią wypełnij krótką ankietę.

Dowiedz się więcej o kursach językowych w tej szkole

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat kursów językowych w szkole językowej Sprachcaffe skontaktuj się z nami.