Sprawdź listę najlepszych szkół językowych za granicą

język angielski

język hiszpański

język niemiecki

język włoski

Dodatkowe informacje
Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat szkół językowych prezentowa-nych w rankingu szkół 
napisz do nas

  

Oceń szkołę
Jeśli chcesz ocenić jedną z prezentowanych w rankingu szkół językowych 
wypełnij krótką ankietę.

Szkoła językowa Institut Linguistique Adenet

Ocena szkoły językowej

kurs językowy szkoła zakwaterowanie
metoda nauczania *****Obsługa personelu szkoły *****Standard zakwaterowania *****
lektorzy prowadzący zajęcia *****Wyposażenie szkoły *****Wyżywienie *****
Dobór poziomu zaawansowania *****Zajęcia pozalekcyjne *****Dojazd do szkoły *****

Ostatnie opinie klientów o szkole językowej

Magdalena Tyniów
2016-08-15
Naprawdę było ciekawie i bardzo dużo nauczyłam się! Dziękuję! Magda Tyniów

Kursy jezykowe oferowane w szkole Institut Linguistique Adenet

Siedziba Institut Linguistique Adenet mieści się w historycznym centrum Montpellier, które od piaszczystej plaży dzieli odległość niespełna dwudziestu minut jazdy komunikacją miejską.
Główny ośrodek mieści się w pięknie odrestaurowanej osiemnastowiecznej kamienicy, która zachowując cały swój urok i klimat została przekształcona w nowoczesne centrum językowe. Szkoła jest klimatyzowana, sale lekcyjne są przestronne i dobrze wyposażone. Studenci mają do dyspozycji bibliotekę, pracownię komputerową z dostępem do Internetu, centrum nauki indywidualnej oraz salon studencki.
Instytut specjalizuje się w szerokim zakresie kursów dla dorosłych, zarówno ogólnych, egzaminacyjnych, jak i specjalistycznych dla profesjonalistów.
Zajęcia prowadzone są w małych międzynarodowych grupach przez doświadczonych i entuzjastycznych lektorów, dla których francuski jest językiem ojczystym. Stosowane przez nich metody bazują na metodzie komunikacyjnej uzupełnianej najskuteczniejszymi elementami innych metod. Dzięki niewielkim grupom lektorzy są w stanie kontrolować postępy każdego studenta i skutecznie przekazywać niezbędną wiedzę. Przed rozpoczęciem kursu przeprowadzane są testy i rozmowy z lektorem, które umożliwiają precyzyjne określenie poziomu znajomości języka.
Studenci mogą także uczestniczyć w programie pozalekcyjnym, który pozwala wzbogacić i utrwalić poznany na lekcjach materiał. Są to między innymi wycieczki (Avignon, Nîmes, Camargue), wizyty w muzeach i teatrach, wspólne wyjścia do pubów i restauracji, a także rozmaitego typu atrakcje sportowe (jeździectwo, żeglarstwo, itp.).


Szkoła Institut Linguistique Adenet proponuje kursy językowe: biznesowy, grupowy, indywidualny, DALF.

Oceń szkołę Institut Linguistique Adenet

Jeśli byłeś na kursie językowym w szkole językowej Institut Linguistique Adenet i chcesz podzielić się z innymi swoją opinią wypełnij krótką ankietę.

Dowiedz się więcej o kursach językowych w tej szkole

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat kursów językowych w szkole językowej Institut Linguistique Adenet skontaktuj się z nami.