Sprawdź listę najlepszych szkół językowych za granicą

język angielski

język hiszpański

język niemiecki

język włoski

Dodatkowe informacje
Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat szkół językowych prezentowa-nych w rankingu szkół 
napisz do nas

  

Oceń szkołę
Jeśli chcesz ocenić jedną z prezentowanych w rankingu szkół językowych 
wypełnij krótką ankietę.

Szkoła językowa Don Quijote

Ocena szkoły językowej

kurs językowy szkoła zakwaterowanie
metoda nauczania ****Obsługa personelu szkoły *****Standard zakwaterowania ***
lektorzy prowadzący zajęcia ****Wyposażenie szkoły ****Wyżywienie ****
Dobór poziomu zaawansowania ****Zajęcia pozalekcyjne ****Dojazd do szkoły *****

Ostatnie opinie klientów o szkole językowej

Olga Twarda
2017-02-16
Generalnie jestem zadowolona, ale mam duży niedosyt związany z możliwością wypowiadania się. Na poziomie B1 potrzebuję jednak trochę czasu na reakcję, ułożenie zdania, przemyślenie struktury, odmianę czasownika, a lektorzy często mnie wyręczali, byli niecierpliwi i zaczynali mówić zamiast mnie. Ja miałam na tyle odwagi, żeby czasem powalczyć o swoją wypowiedź, ale wielu słuchaczy się poddawało. Rozumiem, że w naturalnych warunkach nikt na nikogo nie czeka, konwersacja się toczy, ale w szkole na etapie uczenia się jest to frustrujące gdy słuchacz chce mówić nie ma szansy.
Kamila Wieszun
2013-07-31
Kilka zajęć było raczej typowymi wykładami, które nie dawały okazji do wymiany doświadczeń i pomysłów z innymi nauczycielami. Musieliśmy sami upomnieć się o taką możliwość i o nieznaczne zmodyfikowanie planu zajęć. Szkoda też, nie niektóre zajęcia (np te odnośnie korzystania z zasobów Internetu na lekcji czy poświęcone samej konwersacji) nie zostały ujęte w ostatecznym rozkładzie zajęć.
Ogólnie jednak, mimo tych drobnych mankamentów, jestem naprawdę zadowolona z uczestnictwa w kursie

Kursy jezykowe oferowane w szkole Don Quijote

Szkoła mieści się w samym centrum Barcelony. W jej pobliżu podziwiać można liczne budynki zaprojektowane przez najsłynniejszego katalońskiego architekta – Antoniego Gaudiego – w tym zamek Batlló czy katedrę Sagrada Familia. Pięć minut spacerem od naszej siedziby znajduje się przystanek metra, który umożliwia łatwy dojazd do wszystkich atrakcji miasta.

Szkoła zajmuje nowoczesny budynek, z komfortowo wykończonymi wnętrzami i przestronnymi salami do nauki. Wygodnie urządzony salon studencki jest doskonałym miejscem, aby odpocząć w przerwach między zajęciami oglądając telewizję, popijając kawę czy przeglądając bieżącą prasę. Taras, z którego roztacza się wspaniała panorama, jest ulubionym miejscem spotkań studentów. To idealne miejsce, by poznać ludzi z całego świata i przy okazji poprzez rozmowę ćwiczyć umiejętności zdobyte w trakcie zajęć.

Podczas zajęć lektorzy bazują na metodzie komunikacyjnej. Dzięki niewielkim grupom są oni w stanie dopasować program i metody nauczania do indywidualnych potrzeb studentów i zapewnić każdemu dużo okazji do czynnego udziału w lekcjach.


Szkoła Don Quijote proponuje kursy językowe: biznesowy, grupowy, język + kultura.

Oceń szkołę Don Quijote

Jeśli byłeś na kursie językowym w szkole językowej Don Quijote i chcesz podzielić się z innymi swoją opinią wypełnij krótką ankietę.

Dowiedz się więcej o kursach językowych w tej szkole

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat kursów językowych w szkole językowej Don Quijote skontaktuj się z nami.