Sprawdź listę najlepszych szkół językowych za granicą

język angielski

język hiszpański

język niemiecki

język włoski

Dodatkowe informacje
Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat szkół językowych prezentowa-nych w rankingu szkół 
napisz do nas

  

Oceń szkołę
Jeśli chcesz ocenić jedną z prezentowanych w rankingu szkół językowych 
wypełnij krótką ankietę.

Szkoła językowa Centre of English Studies

Ocena szkoły językowej

kurs językowy szkoła zakwaterowanie
metoda nauczania ****Obsługa personelu szkoły ****Standard zakwaterowania ****
lektorzy prowadzący zajęcia ****Wyposażenie szkoły ***Wyżywienie ****
Dobór poziomu zaawansowania ****Zajęcia pozalekcyjne ****Dojazd do szkoły ****

Ostatnie opinie klientów o szkole językowej

Aneta Wziątek
2018-08-28
Wielkie dzięki dla naszej lektorki. Super zajęcia.
Piotr Nowakowski
2018-07-25
Brak
Agnieszka Jaźwińska
2018-07-10
Kurs językowy prowadzony był bardzo profesjonalnie i bez zarzutu. Od samego początku, czyli od testu diagnozującego poziom znajomości języka, uczniowie byli otoczeni wsparciem i opieką ze strony organizatorów kursu. Wszystkie problemy były natychmiast rozwiązywane z pełnym zaangażowaniem. Lektorzy prowadzili zajęcia w wyjątkowo interesujący sposób, nieustannie angażując studentów do aktywności i interakcji. Atmosfera na zajęciach była swobodna, nawet trudne kwestie gramatyczne były wyjaśniane za pomocą wypowiedzi z życia codziennego, co było bardzo przydatne. Grupa bardzo szybko zżyła się ze sobą, tworząc sprawnie pracujący, kreatywny zespół.
Aleksandra Wawroś
2018-07-09
Brak
Anetta Musiał
2017-07-29
Tylko jedna nauczycielka prowadziła zajęcia nudno i z podręcznikiem w ręce. Bez problemów zmieniłam grupę. Poza tą jedną nauczycielką pozostała była na poziomie. Grupa popołudniowa była w pierwszym tygodniu bardzo liczna ,15- osobowa.
Ireneusz Janicki
2017-07-10
Mogę mówić o tej szkole w samych superlatywach.
Eliza Foltyńska
2017-07-10
gdyyby było 6 dała bym 6
wszytsko rewelacja
lektorzy byli niesamowici
Krzysztof Smyczek
2016-09-27
Grupa bardzo zróżnicowana pod względem zaawansowania językowego ze szczególnym naciskiem na studentów z krajów arabskich.
Sugestia: Lektorzy powinni zwracać szczególną uwagę na sposób wymowy i na bieżąco korygować popełniane błędy.
Sylwia Terech
2012-09-27
Ogólnie kurs oceniam bardzo dobrze, na każdej lekcji był omawiany nowy temat, nauczyciele bardzo pomocni.Poziom grupy był zróżnicowany, co niekiedy stanowiło trudności w komunikacji.
Izabela Wilczyńska
2012-09-03
Ciężko jest wystawić ogólną ocenę, ponieważ co tydzień zmieniali się nauczyciele - jedni z nich byli naprawdę doskonale przygotowani do zajęć, potrafili przekazać na nich wiele nowych zwrotów jednocześnie prowadząc zajęcia w ciekawy sposób, inni zaś byli przesympatyczni jednak sprawiali wrażenie, że ich jedynym przygotowaniem do pracy w szkole była znajomość języka jako rodzimego, ponieważ nie potrafili zupełnie gospodarować czasem przeznaczonym na lekcję.

Kursy jezykowe oferowane w szkole Centre of English Studies

Nasza szkoła w Dublinie ma doskonałą lokalizację w samym sercu tego historycznego miasta. Wszystkie atrakcje turystyczne (takie jak: Trinity College, Dublin Castle i Temple Bar) są w odległości krótkiego spaceru. Tuż za rogiem znajduje się najlepszy rejona zakupowy Dublina, Grafton Street oraz piękny i relaksujący park St. Stephen’s Green. Zachęcamy gorąco do przyjazdu do miasta Joyca, Becketta i Wilde'a, bogatego w kulturę, którą każdy student z pewnością doceni!

Nasza szkoła jest bardzo dobrze wyposażona. Mamy 33 sale lekcyjne, dwie sale komouterowe (łącznie 25 komputerów), bibliotekę, salę studencką, salę gier i bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Nasi studenci uwielbiają także nasz ogród, zlokalizowany na dachu budynku. Jest tu takze przyjemny kącik kawowy.

Oprócz zajęć lekcyjnych, organizujemy także dla naszych studentów bogaty program zajęć dodatkowych i towarzyskich, który odbywa się popołudniami i w weekendy. Pomaga on naszym uczniom w dalszym ćwiczeniu języka, już poza salą lekcyjną. Dzięki temu programowi, będziesz mógł dodatkowo nauczyć się więcej o Irlandii i Dublinie. Nasze wspólne wyjścia są koorynowany przez nas specjalny zespół, który nazywamy "Żółtymi koszulkami" (bo też w koszulki w takim kolorze są zazwyczaj ubrani). Z nimi będziesz mógł wybrać się m.in. do muzeów, galerii, sławnego Guinness Storehouse czy Trinity College., a także uczestniczyć w wieczorze towarzyskim w pubie, czy nawet pojechać poza miasto w trakcie weekendu.


Szkoła Centre of English Studies proponuje kursy językowe: biznesowy, grupowy, FCE, CAE, CPE, IELTS.

Oceń szkołę Centre of English Studies

Jeśli byłeś na kursie językowym w szkole językowej Centre of English Studies i chcesz podzielić się z innymi swoją opinią wypełnij krótką ankietę.

Dowiedz się więcej o kursach językowych w tej szkole

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat kursów językowych w szkole językowej Centre of English Studies skontaktuj się z nami.