Sprawdź listę najlepszych szkół językowych za granicą

język angielski

język hiszpański

język niemiecki

język włoski

Dodatkowe informacje
Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat szkół językowych prezentowa-nych w rankingu szkół 
napisz do nas

  

Oceń szkołę
Jeśli chcesz ocenić jedną z prezentowanych w rankingu szkół językowych 
wypełnij krótką ankietę.

Szkoła językowa Centre of English Studies

Ocena szkoły językowej

kurs językowy szkoła zakwaterowanie
metoda nauczania ****Obsługa personelu szkoły ****Standard zakwaterowania ****
lektorzy prowadzący zajęcia ****Wyposażenie szkoły ***Wyżywienie ****
Dobór poziomu zaawansowania ****Zajęcia pozalekcyjne ****Dojazd do szkoły ****

Ostatnie opinie klientów o szkole językowej

Aneta Wziątek
2018-08-28
Wielkie dzięki dla naszej lektorki. Super zajęcia.
Piotr Nowakowski
2018-07-25
Brak
Agnieszka Jaźwińska
2018-07-10
Kurs językowy prowadzony był bardzo profesjonalnie i bez zarzutu. Od samego początku, czyli od testu diagnozującego poziom znajomości języka, uczniowie byli otoczeni wsparciem i opieką ze strony organizatorów kursu. Wszystkie problemy były natychmiast rozwiązywane z pełnym zaangażowaniem. Lektorzy prowadzili zajęcia w wyjątkowo interesujący sposób, nieustannie angażując studentów do aktywności i interakcji. Atmosfera na zajęciach była swobodna, nawet trudne kwestie gramatyczne były wyjaśniane za pomocą wypowiedzi z życia codziennego, co było bardzo przydatne. Grupa bardzo szybko zżyła się ze sobą, tworząc sprawnie pracujący, kreatywny zespół.
Aleksandra Wawroś
2018-07-09
Brak
Anetta Musiał
2017-07-29
Tylko jedna nauczycielka prowadziła zajęcia nudno i z podręcznikiem w ręce. Bez problemów zmieniłam grupę. Poza tą jedną nauczycielką pozostała była na poziomie. Grupa popołudniowa była w pierwszym tygodniu bardzo liczna ,15- osobowa.
Ireneusz Janicki
2017-07-10
Mogę mówić o tej szkole w samych superlatywach.
Eliza Foltyńska
2017-07-10
gdyyby było 6 dała bym 6
wszytsko rewelacja
lektorzy byli niesamowici
Krzysztof Smyczek
2016-09-27
Grupa bardzo zróżnicowana pod względem zaawansowania językowego ze szczególnym naciskiem na studentów z krajów arabskich.
Sugestia: Lektorzy powinni zwracać szczególną uwagę na sposób wymowy i na bieżąco korygować popełniane błędy.
Sylwia Terech
2012-09-27
Ogólnie kurs oceniam bardzo dobrze, na każdej lekcji był omawiany nowy temat, nauczyciele bardzo pomocni.Poziom grupy był zróżnicowany, co niekiedy stanowiło trudności w komunikacji.
Izabela Wilczyńska
2012-09-03
Ciężko jest wystawić ogólną ocenę, ponieważ co tydzień zmieniali się nauczyciele - jedni z nich byli naprawdę doskonale przygotowani do zajęć, potrafili przekazać na nich wiele nowych zwrotów jednocześnie prowadząc zajęcia w ciekawy sposób, inni zaś byli przesympatyczni jednak sprawiali wrażenie, że ich jedynym przygotowaniem do pracy w szkole była znajomość języka jako rodzimego, ponieważ nie potrafili zupełnie gospodarować czasem przeznaczonym na lekcję.

Kursy jezykowe oferowane w szkole Centre of English Studies

Nasza szkoła mieści się w samym sercu Dublina, blisko takich atrakcji jak Trinity College i Dublin Castle. Nietrudno tu także o miejsca, w których spędzić można wyjątkowy wieczór ze znajomymi. Po drugiej stronie ulicy znajduje się zarówno urocza kawiarnia, jak i tradycyjny irlandzki pub Foggy Dew, w którym skosztować można wyjątkowo smacznych piw i posłuchać muzyki na żywo.
Szkoła zajmuje stylowy budynek, który został całkowicie odnowiony i przystosowany do potrzeb nauczania języka. Sale lekcyjne są jasne, przestronne i wyposażone w multimedialne pomoce naukowe. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych native speakerów. Wszyscy oni łączą doświadczenie z pasją, co zapewnia skuteczną i przyjemną naukę języka. Aby zajęcia były bardziej urozmaicone każda grupa posiada dwóch lektorów wykorzystujących różne metody i style nauczania. Głównym celem kursów jest rozwijanie umiejętności komunikacyjnych oraz poprawienie umiejętności posługiwania się językiem angielskim w codziennych sytuacjach.
Pragniemy, by nasi studenci mogli w pełni zanurzyć się w irlandzkiej kulturze, poznać mieszkańców Dublina i codzienne życie tego miasta. Dlatego każdego popołudnia oferujemy zajęcia pozalekcyjne, które czynią pobyt na kursie niezapomnianym doświadczeniem Irlandii.


Szkoła Centre of English Studies proponuje kursy językowe: biznesowy, grupowy, indywidualny, FCE, CAE, CPE, IELTS, indywidualny.

Oceń szkołę Centre of English Studies

Jeśli byłeś na kursie językowym w szkole językowej Centre of English Studies i chcesz podzielić się z innymi swoją opinią wypełnij krótką ankietę.

Dowiedz się więcej o kursach językowych w tej szkole

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat kursów językowych w szkole językowej Centre of English Studies skontaktuj się z nami.