Sprawdź listę najlepszych szkół językowych za granicą

język angielski

język hiszpański

język niemiecki

język włoski

Dodatkowe informacje
Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat szkół językowych prezentowa-nych w rankingu szkół 
napisz do nas

  

Oceń szkołę
Jeśli chcesz ocenić jedną z prezentowanych w rankingu szkół językowych 
wypełnij krótką ankietę.

Szkoła językowa CIAL Centro de Linguas

Ocena szkoły językowej

kurs językowy szkoła zakwaterowanie
metoda nauczania ****Obsługa personelu szkoły *****Standard zakwaterowania
lektorzy prowadzący zajęcia ****Wyposażenie szkoły *****Wyżywienie
Dobór poziomu zaawansowania *****Zajęcia pozalekcyjne **Dojazd do szkoły

Kursy jezykowe oferowane w szkole CIAL Centro de Linguas

Lizbona to druga najstarsza stolica europejska (po Atenach) i jedno z najbardziej historycznych miast na świecie. To przyjazne miejsce, z kosmopolitycznymi i gościnnymi mieszkańcami. Oficjalnie jest też uznawane za najtańszą, pod względem życia stolicę Europy Zachodniej. Cieszy się popularnością również przez ofertę bogatego życia nocnego, kulturalnego i przez wspaniałą kuchnię, której można kosztować w licznych lokalach gastronomicznych.

Szkoła położona jest w centrum miasta, w pobliżu licznych liniii komunikacji miejskiej, co pozwala na szybkie poruszanie się po stolicy. Posiadamy 18 sal lekcyjnych, wyposażonych w sprzęt audiowizualny (TV, DVD, odtwarzacze CD i mp3, tablety, komputery). Do dyspozycji studentów jest ponadto salon studencki z wyjściem na balkon, kącik kuchenny, stacje komputerowe i bezprzewodowe Wi-Fi. W pobliżu znajduje się przepiękny park Eduardo VII, w którym mieszczą się ogrody botaniczne z tropikalną roślinnością. Wolny czas można spędzić w rozlicznych tu parkach, podziwiając widok na rzekę Tag lub uczestnicząc w różnych wydarzeniach kulturalnych, takich jak przedstawienia teatralne bądź wystawy.

Zajęcia odbywają się w małych, międzynarodowych grupach, dzięki czemu nauka języka portugalskiego jest przyjemna i efektywna. Lektorzy zatrudnieni w szkole to osoby młode i dynamiczne, posiadające doświadczenie w nauczaniu języka portugalskiego jako obcego. Popołudniami i w weekendy szkoła oferuje bogaty program zajęć pozalekcyjnych, obejmujący między innymi wieczory filmowe, wykłady pozwalające lepiej poznać kulturę i historię Portugalii, wspólne wyjścia do muzeów i zwiedzanie miasta (m.i. Torre de Belem, Klasztor Hieronimitów, Zamek św. Jerzego), wyjścia na koncerty, do barów oraz sobotnie przedpołudniowe wycieczki. Ponadto, szkoła organizuje (za dodatkową opłatą) niedzielne, całodniowe wycieczki w różne miejsca Portugalii.


Szkoła CIAL Centro de Linguas proponuje kursy językowe: grupowy, dla nauczycieli.

Oceń szkołę CIAL Centro de Linguas

Jeśli byłeś na kursie językowym w szkole językowej CIAL Centro de Linguas i chcesz podzielić się z innymi swoją opinią wypełnij krótką ankietę.

Dowiedz się więcej o kursach językowych w tej szkole

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat kursów językowych w szkole językowej CIAL Centro de Linguas skontaktuj się z nami.