Sprawdź listę najlepszych szkół językowych za granicą

język angielski

język hiszpański

język niemiecki

język włoski

Dodatkowe informacje
Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat szkół językowych prezentowa-nych w rankingu szkół 
napisz do nas

  

Oceń szkołę
Jeśli chcesz ocenić jedną z prezentowanych w rankingu szkół językowych 
wypełnij krótką ankietę.

Szkoła językowa CIAL Centro de Linguas

Ocena szkoły językowej

kurs językowy szkoła zakwaterowanie
metoda nauczania ****Obsługa personelu szkoły *****Standard zakwaterowania
lektorzy prowadzący zajęcia ****Wyposażenie szkoły *****Wyżywienie
Dobór poziomu zaawansowania *****Zajęcia pozalekcyjne **Dojazd do szkoły

Kursy jezykowe oferowane w szkole CIAL Centro de Linguas

Szkoła położona jest w pobliżu przepięknego parku Eduardo VII, w którym mieszczą się ogrody botaniczne z tropikalną roślinnością. Wolny czas można spędzić w rozlicznych parkach i ogrodach podziwiając widok na rzekę Tag lub uczestnicząc w różnych wydarzeniach kulturalnych, takich jak przedstawienia teatralne bądź wystawy.
Zajęcia odbywają się w jasnych i przestronnych salach lekcyjnych wyposażonych w różnorodne pomoce naukowe. Do dyspozycji studentów jest również sala komputerowa z dostępem do Internetu, a ci z własnym laptopem mogą korzystać z WiFi. Zajęcia odbywają się w małych, międzynarodowych grupach, dzięki czemu nauka języka portugalskiego jest przyjemna i efektywna. Lektorzy zatrudnieni w szkole to osoby młode i dynamiczne posiadające doświadczenie w nauczaniu języka portugalskiego jako obcego. Popołudniami i w weekendy szkoła oferuje bogaty program zajęć pozalekcyjnych obejmujący między innymi wieczory filmowe, wykłady pozwalające lepiej poznać kulturę i historię Portugalii, wspólne wyjścia do muzeów i zwiedzanie miasta (m.i. Torre de Belem, Klasztor Hieronimitów, Zamek św. Jerzego), wyjścia na koncerty, do barów oraz sobotnie przedpołudniowe wycieczki. Ponadto, szkoła organizuje za dodatkową opłatą niedzielne całodniowe wycieczki w różne miejsca Portugalii.


Szkoła CIAL Centro de Linguas proponuje kursy językowe: grupowy.

Oceń szkołę CIAL Centro de Linguas

Jeśli byłeś na kursie językowym w szkole językowej CIAL Centro de Linguas i chcesz podzielić się z innymi swoją opinią wypełnij krótką ankietę.

Dowiedz się więcej o kursach językowych w tej szkole

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat kursów językowych w szkole językowej CIAL Centro de Linguas skontaktuj się z nami.